Πολύχρωμα Συναισθήματα" 22/11/2017 - Γιώτα Φλώρου, Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων by "Πολύχρωμα Συναισθήματα" | Mixcloud
![Ο 19χρονος Ζοζέ από το Κογκό-Θέλω να μείνω στην Ελλάδα , αγαπώ την Ελλάδα και την κουλτούρα της.Η γνώση είναι φως ,και δεν θέλω να είμαι στο σκοτάδι. | Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων Ο 19χρονος Ζοζέ από το Κογκό-Θέλω να μείνω στην Ελλάδα , αγαπώ την Ελλάδα και την κουλτούρα της.Η γνώση είναι φως ,και δεν θέλω να είμαι στο σκοτάδι. | Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων](https://i0.wp.com/www.dimotikoradiofono.gr/wp-content/uploads/2021/07/211515998_4388593354513852_5653136194103218458_n.jpg?resize=564%2C330&ssl=1)
Ο 19χρονος Ζοζέ από το Κογκό-Θέλω να μείνω στην Ελλάδα , αγαπώ την Ελλάδα και την κουλτούρα της.Η γνώση είναι φως ,και δεν θέλω να είμαι στο σκοτάδι. | Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων
![Με τον δημοσιογράφο Γιώργο Γκόντζο για τα θέματα της επικαιρότητας, στο Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων Στις 23-4-2020 - Μαρία Κεφάλα Με τον δημοσιογράφο Γιώργο Γκόντζο για τα θέματα της επικαιρότητας, στο Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων Στις 23-4-2020 - Μαρία Κεφάλα](https://i.ytimg.com/vi/3FJbFQZsRiA/maxresdefault.jpg)
Με τον δημοσιογράφο Γιώργο Γκόντζο για τα θέματα της επικαιρότητας, στο Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων Στις 23-4-2020 - Μαρία Κεφάλα
Η Πόπη Στεφανίδη στην εκπομπή "Φιγούρες με Πρόσωπο & Φωνή" στο Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων 98,7FM Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων την Πέμπτη 7 το απόγευμα συνομιλεί με τον Γιαννιώτη ηθοποιό Τάσο Νούσια με αφορμή
![Σε επικοινωνία με την Πανηπειρωτική για το Ζάππειο ο Δήμαρχος Μ. Ελισάφ | Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων Σε επικοινωνία με την Πανηπειρωτική για το Ζάππειο ο Δήμαρχος Μ. Ελισάφ | Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων](https://res.cloudinary.com/dimotikoradiofono/image/upload/f_auto,q_auto/w_660,h_188,c_fill,g_auto/v1571398990/zappeio.jpg)