Ψυχολόγος Παντελής Λουκόπουλος - Αν ψάξουμε βαθιά μέσα μας θα βρούμε διαμάντια. Άλλα πιο μικρά άλλα πιο μεγάλα, άλλα πιο λαμπερά, άλλα πιο κακομεταχειρισμένα από το χρόνο. Αρκεί να αρχίσουμε να ψάχνουμε. ------------------------------------------------
Γυναικεία συναισθήματα & όχι μόνο - ~~Αν βάλεις σε μια μαϊμού να διαλέξει μεταξύ ενός διαμαντιού και μιας μπανάνας,κάθε φορά θα διαλέγει την μπανάνα. Δεν έχει την ικανότητα να καταλάβει πόσο αξίζει
![Γιατί η μαϊμού με το «ανθρώπινο πρόσωπο» δεν βρίσκει θηλυκό εδώ και 19 χρόνια | HuffPost Greece LIFE Γιατί η μαϊμού με το «ανθρώπινο πρόσωπο» δεν βρίσκει θηλυκό εδώ και 19 χρόνια | HuffPost Greece LIFE](https://img.huffingtonpost.com/asset/5dd5407c2100006b7134d828.jpeg?ops=scalefit_720_noupscale)