Το 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ επισκέφτηκε το ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ! Σήμερα το Σχολείο μας το 4ο Δημοτικό πραγματοποίησε εκπαιδευτική εκδρομή στο Μουσείο Μακεδονικού Αγώνα στη Θεσσαλονίκη. Ήταν μία
![3ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής 2o Δημοτικό Σχολείο Κρύας Βρύσης Πέλλας “Η Τάξη του Μέλλοντος” Ηλεκτρονική Εφημερίδα. - ppt κατέβασμα 3ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής 2o Δημοτικό Σχολείο Κρύας Βρύσης Πέλλας “Η Τάξη του Μέλλοντος” Ηλεκτρονική Εφημερίδα. - ppt κατέβασμα](https://slideplayer.gr/13129985/79/images/slide_1.jpg)
3ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής 2o Δημοτικό Σχολείο Κρύας Βρύσης Πέλλας “Η Τάξη του Μέλλοντος” Ηλεκτρονική Εφημερίδα. - ppt κατέβασμα
Το 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ επισκέφτηκε το ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ! Σήμερα το Σχολείο μας το 4ο Δημοτικό πραγματοποίησε εκπαιδευτική εκδρομή στο Μουσείο Μακεδονικού Αγώνα στη Θεσσαλονίκη. Ήταν μία
![ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΜΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: Κρύα Βρύση – Μέρος 4ο του Κωστή Παπαδάκη | Rethemnos News ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΜΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: Κρύα Βρύση – Μέρος 4ο του Κωστή Παπαδάκη | Rethemnos News](https://www.rethemnosnews.gr/sites/default/files/styles/og_image/public/2013-07/%CE%9F-%CE%BA%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BD%CE%AC%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B1%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%9D%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CE%BF%CF%85.jpg?itok=nQFdbPiN)