Home

Sicilien Fremsyn hjort 7 παίκτες ποδόσφαιρο διακοπή udslæt Alfabetisk orden Brød

Μετά το 7-0 οριστική διακοπή λόγω… τραυματισμών! – Mikriliga.com

Απείλησαν παίκτες με σουγιάδες (!!!) σε τοπικό αγώνα ποδοσφαίρου... |  Sportstonoto
Απείλησαν παίκτες με σουγιάδες (!!!) σε τοπικό αγώνα ποδοσφαίρου... | Sportstonoto

Μπελενένσες-Μπενφίκα: Οριστική διακοπή στο ματς παρωδία - Έμειναν με έξι  παίκτες οι γηπεδούχοι - Onsports.gr
Μπελενένσες-Μπενφίκα: Οριστική διακοπή στο ματς παρωδία - Έμειναν με έξι παίκτες οι γηπεδούχοι - Onsports.gr

Μπελενένσες - Μπενφίκα: Οριστική διακοπή στο 48', οι γηπεδούχοι έμειναν  εσκεμμένα με έξι παίκτες | Gazzetta
Μπελενένσες - Μπενφίκα: Οριστική διακοπή στο 48', οι γηπεδούχοι έμειναν εσκεμμένα με έξι παίκτες | Gazzetta

Κατέβηκε με 6 παίκτες η Μπελενένσες στο β' ημίχρονο, οριστική διακοπή  στο... 7-0
Κατέβηκε με 6 παίκτες η Μπελενένσες στο β' ημίχρονο, οριστική διακοπή στο... 7-0

Κατέβηκε με 6 παίκτες η Μπελενένσες στο β' ημίχρονο – Οριστική διακοπή στο…  7-0! | Protathlima.com
Κατέβηκε με 6 παίκτες η Μπελενένσες στο β' ημίχρονο – Οριστική διακοπή στο… 7-0! | Protathlima.com

Μπελενένσες - Μπενφίκα 0-7: Ο διαιτητής σφύριξε τη λήξη στο 48ο λεπτό λόγω  έλλειψης παικτών για
Μπελενένσες - Μπενφίκα 0-7: Ο διαιτητής σφύριξε τη λήξη στο 48ο λεπτό λόγω έλλειψης παικτών για

Αντιδράσεις στην Πορτογαλία μετά το κωμικοτραγικό 7-0 της Μπενφίκα λόγω...  Covid
Αντιδράσεις στην Πορτογαλία μετά το κωμικοτραγικό 7-0 της Μπενφίκα λόγω... Covid

Διακοπή διαρκείας για πρώτη φορά - ΠΑΟΚ

Σε διακοπή, λόγω τραυματισμού, έφαγαν εν μέσω Ραμαζάνι (VIDEO) : aek365

Οριστική διακοπή όλων των πρωταθλημάτων στην Αργεντινή! : Meridian Sports  Cyprus
Οριστική διακοπή όλων των πρωταθλημάτων στην Αργεντινή! : Meridian Sports Cyprus

Συνεχίζεται το πρωτάθλημα, διακοπή μόνο για τους μικρούς - Galanolefko.gr

Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα: Διακοπή για τους παίκτες που κάνουν Ραμαζάνι,  ώστε να φάνε και να πιουν
Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα: Διακοπή για τους παίκτες που κάνουν Ραμαζάνι, ώστε να φάνε και να πιουν

Στήσε την ομάδα σου για την 22η αγωνιστική μέχρι τις 12:00 του Σαββάτου |  Protathlima.com
Στήσε την ομάδα σου για την 22η αγωνιστική μέχρι τις 12:00 του Σαββάτου | Protathlima.com

Διεκόπη το Βραζιλία – Αργεντινή: Συνελήφθησαν τέσσερις παίκτες για  «παραβίαση των μέτρων κατά του κορωνοϊού» | LiFO
Διεκόπη το Βραζιλία – Αργεντινή: Συνελήφθησαν τέσσερις παίκτες για «παραβίαση των μέτρων κατά του κορωνοϊού» | LiFO

Ματς-παρωδία στην Πορτογαλία: Η Μπενφίκα έβαλε 7 γκολ στο ημίχρονο στην  Μπελενένσες των 9 παικτών - Οριστική διακοπή | Pronews
Ματς-παρωδία στην Πορτογαλία: Η Μπενφίκα έβαλε 7 γκολ στο ημίχρονο στην Μπελενένσες των 9 παικτών - Οριστική διακοπή | Pronews

Ranking: Βάλαμε τους 28 παίκτες του Ολυμπιακού στη σειρά | Contra.gr

Κορονοϊός: «Βράζει» η Super League με περισσότερα από 60 κρούσματα | Έθνος

Μια διακοπή-βάλσαμο | Η Εφημερίδα των Συντακτών

Μπελενένσες - Μπενφίκα: Οριστική διακοπή στο 47', η γηπεδούχος έμεινε  σκόπιμα με έξι παίκτες (vid) | SDNA
Μπελενένσες - Μπενφίκα: Οριστική διακοπή στο 47', η γηπεδούχος έμεινε σκόπιμα με έξι παίκτες (vid) | SDNA

Αγκίλας: Εξαναγκάστηκε να παίξει με 7 παίκτες λόγω covid! - Ποδόσφαιρο -  Γενικά | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Αγκίλας: Εξαναγκάστηκε να παίξει με 7 παίκτες λόγω covid! - Ποδόσφαιρο - Γενικά | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Διακωμώδηση του ποδοσφαίρου και διακοπή στο Μπελέμ

Το πιο σκληρό ματς στην ιστορία του αγγλικού ποδοσφαίρου

Μπελενένσες - Μπενφίκα: Ματς παρωδία, κλάματα, αποχώρηση οπαδών και  οριστική διακοπή στο 0-7
Μπελενένσες - Μπενφίκα: Ματς παρωδία, κλάματα, αποχώρηση οπαδών και οριστική διακοπή στο 0-7

Ματς – παρωδία: Η Μπελενένσες κατέβηκε με 9 παίκτες! Έμεινε εσκεμμένα με 6  για να διακοπεί! (vid) – Repress.gr
Ματς – παρωδία: Η Μπελενένσες κατέβηκε με 9 παίκτες! Έμεινε εσκεμμένα με 6 για να διακοπεί! (vid) – Repress.gr

Βραζιλία - Αργεντινή: Διακοπή στο 6', εισβολή αστυνομίας για να συλλάβει  παίκτες της Αλμπισελέστε - Βίντεο
Βραζιλία - Αργεντινή: Διακοπή στο 6', εισβολή αστυνομίας για να συλλάβει παίκτες της Αλμπισελέστε - Βίντεο

Μπελενένσες – Μπενφίκα: Ματς παρωδία, κλάματα, αποχώρηση οπαδών και  οριστική διακοπή στο 0-7 - Ειδήσεις που πρέπει να ξέρεις
Μπελενένσες – Μπενφίκα: Ματς παρωδία, κλάματα, αποχώρηση οπαδών και οριστική διακοπή στο 0-7 - Ειδήσεις που πρέπει να ξέρεις

Πορτογαλία: Η Μπενφίκα διέλυσε την αποδεκατισμένη από κορωνοϊό Μπελενένσες  -Το ματς παρωδία έληξε στο 48' λόγω... έλλειψης παικτών [βίντεο] | ΚΟΣΜΟΣ |  iefimerida.gr
Πορτογαλία: Η Μπενφίκα διέλυσε την αποδεκατισμένη από κορωνοϊό Μπελενένσες -Το ματς παρωδία έληξε στο 48' λόγω... έλλειψης παικτών [βίντεο] | ΚΟΣΜΟΣ | iefimerida.gr

Πορτογαλία - Ματς παρωδία και διακοπή: Η Μπενφίκα κέρδιζε 0-7 στο ημίχρονο  τη Μπελενένσες των 9 παικτών λόγω κορωνοϊού - ΒΙΝΤΕΟ | ενότητες, αθλητισμός  | Real.gr
Πορτογαλία - Ματς παρωδία και διακοπή: Η Μπενφίκα κέρδιζε 0-7 στο ημίχρονο τη Μπελενένσες των 9 παικτών λόγω κορωνοϊού - ΒΙΝΤΕΟ | ενότητες, αθλητισμός | Real.gr